Ювілейна сесія професорсько-викладацького складу з нагоди 125-річчя КПІ ім. Ігоря Сікорського

Новини кафедри

 • Результати Загальноуніверситетської студентської олімпіади  з дисципліни «Хімія», присвяченої 125-річчю КПІ ім. Ігоря Сікорського

 • Результати дистанційного туру відкритої університетської олімпіади з хімії, присвяченої 125-річчю КПІ ім. Ігоря Сікорського

   

 • Запрошуємо на День відкритих дверей КПІ ім. Ігоря Сікорського «КПІАбітFest» 08 квітня!

 • Хіміко-технологічний факультет КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує на День відкритих дверей!

 • Оновленій КПІстіні бути 2023

  Оновленій КПІстіні бути!

 • Подяки за особисту участь в організації та проведенні V Всеукраїнського турніру юних хіміків імені В.В. Скопенка

   Співробітники кафедри загальної та неорганічної хімії отримали подяки за особисту участь в організації та проведенні V Всеукраїнського турніру юних хіміків імені В.В. Скопенка.

  В.о. завідувача кафедрою
  К.х.н , доцент
  Контакти: Тел.: (044)454-94-97
  E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  корпус № 4, каб. 214

1988 року закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю „Основні процеси хімічних виробництв та хімічна кібернетика”. Присвоєна кваліфікація за дипломом – інженер, хімік-технолог.

Кандидат хімічних наук з 2007 р. Тема дисертації “Різнолігандні та багатоядерні комплексні сполуки Со (III) з етаноламінами: синтез, структура та каталітичні властивості.

Стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах III-IV рівнів акредитації складає більше 24 років, в тому числі в Національному технічному університеті України „Київський політехнічний інститут” – 12 років. На посаді доцента кафедри загальної та неорганічної хімії працює з 01.09.2008 р.

З 2002 по 2007 р. виконував обов'язки завідувача кафедри хімії та екології Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ». Неодноразово приймав участь в роботі Відбіркової комісії ХТФ, виконував обов'язки відповідального секретаря ВК ХТФ.

Основні напрями наукових досліджень: синтез, фізико-хімічні дослідження та властивості комплексних сполук 3d-металів з аміноспиртами та N,O-донорними лігандами; різнолігандні та багатоядерні комплексні сполуки Со(III); комплексні сполуки, як прекурсори для отримання електрокаталізаторів.

Має більше 70 друкованих праць.