Новини кафедри

 • ОЛІМПІАДА З ХІМІЇ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ

  Думаєте, що написати у мотиваційному листі для вступу до університету? Бажаєте перевірити свої знання з хімії у чесному змаганні?

  Детальніше...  
 • Результати загальноуніверситетської студентської олімпіади з дисципліни «Хімія» 2024

  Детальніше...  
 • Колектив кафедри загальної та неорганічної хімії провів обговорення та висунув претендентів для участі у конкурсі на посаду ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського.

  Детальніше...  
 • День відкритих дверей Хіміко-технологічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського. Спеціальність 161 Хімічні технології та інженерія

  День відкритих дверей Хіміко-технологічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського. Спеціальність 161 Хімічні технології та інженерія

  Детальніше...  
 • Змагання юних хіміків у КПІ

  У КПІ стартував V Всеукраїнський турнір юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка.

 • Інформаційні матеріали щодо роботи науковця у Scopus

Спеціальність 161: ХІМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНЖЕНЕРІЯ 

Офіційна інфомація про вступ на бакалаврат - на сайті приймальної комісії

Хіміко-технологічний факультет запрошує на навчання за освітнім рівнем бакалавра випускників шкіл, які одержали атестат про повну загальну середню освіту та склали національний мультипредметний тест (НМТ) цього року або НМТ 2022 року (виключно повністю весь тест, міксувати результати НМТ-2022 та НМТ-2023 не можна) або сладали ЗНО 2020-2021 років у будь-яких комбінаціях конкурсних предметів, які були закріплені у Правилах прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського 2020-2021 роках. Замість результату НМТ можна використати результат ЗНО з того самого конкурсного предмету, якщо різниця у балах не перевищує 15 балів.

Навчання у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» триватиме 4 академічних роки. Випускники одержують диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі. Ми пропонуємо очну (денну чи вечірню) та заочну форми навчання.

Більше про вступ на бакалаврат у 2024 та етапи вступної кампанії тут.

Залишились питання? Зателефонуйте +38 (063) 370 75 122 або напишіть Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.