Ювілейна сесія професорсько-викладацького складу з нагоди 125-річчя КПІ ім. Ігоря Сікорського

Новини кафедри

 • Колектив кафедри загальної та неорганічної хімії провів обговорення та висунув претендентів для участі у конкурсі на посаду ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського.

  Детальніше...  
 • День відкритих дверей Хіміко-технологічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського. Спеціальність 161 Хімічні технології та інженерія

  День відкритих дверей Хіміко-технологічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського. Спеціальність 161 Хімічні технології та інженерія

  Детальніше...  
 • Змагання юних хіміків у КПІ

  У КПІ стартував V Всеукраїнський турнір юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка.

 • Інформаційні матеріали щодо роботи науковця у Scopus

Кафедра загальної та неорганічної хімії (КЗНХ) - одна з найстаріших кафедр Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", була створена разом із заснуванням університету у 1898 році. Протягом існування кафедри на ній працювали такі видатні вчені як Л.В. Писаржевський, В.О. Плотніков, В.О. Ізбеков, В.В. Удовенко, О.М. Степаненко.

КЗНХ забезпечує підготовку студентів з дисциплін  “Хімія”,”Загальна хімія”, “Загальна та неорганічна хімія” “Хімія та електрорадіоматеріали” “Властивості  хімічних елементів та їх сполук” на переважній більшості факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського. Навчальний процес здійснюється силами 1 професор, 7 доцентів, 4 старших викладачів та 2 асистентів.

Наукові інтереси кафедри лежать в галузі теоретичних та прикладних досліджень комплексних сполук d-елементів, синтезу та вивчення властивостей наноструктурних матеріалів, розробки матеріалів для покращення систем зберігання енергії (Li-іонних акумуляторів) та ін.

 

Новини КПІ ім. Ігоря Сікорського