Підготовчі курси при ХТФ

Адреса центру: 03056, Київ-56, просп. Перемоги, 37, КПІ ім. Ігоря Сікорського, навчальний корпус №4, кімн.165.

Керівник підготовчих курсів: Тарасенко Наталія Владасівна

Телефон для довідок: тел./факс (044) 406-86-21.


Прийом заяв з 30 серпня. При собі мати: - ксерокопію першої та другої сторінок паспорта або свідоцтва про народження; - 4 фотокартки розміром 3´4 см; - ксерокопію табеля за попередній рік навчання (в разі закінченої середньої освіти – ксерокопію документа про закінчення); Заява заповнюється при подачі документів власноручно.


Навчання починається з 1 жовтня поточного року і здійснюється протягом семи місяців. Плата за навчання здійснюється за типовим кошторисом ФДП. Заняття на підготовчих курсах (очна форма) проводяться тричі на тиждень в навчальному корпусі № 4 з 16-10 до 18-30. Навчання на екстернаті передбачає гнучке поєднання очної та заочної форм та якісну підготовку до вступу до вузу, незалежно від місця проживання.

Оглядові лекції та консультації проводяться по суботах з 10-ї години за розкладом, затвердженим деканом ХТФ.


По закінченні терміну навчання слухачі, які успішно виконали навчальні плани за умови успішного проходження зовнішнього незалежного тестування з професійно-орієнтованих дисциплін, за бажанням гарантовано зараховуються на хімічні спеціальності КПІ ім. Ігоря Сікорського на бюджетні (безкоштовні) місця.


Філія факультету довузівської підготовки (ФДП) КПІ ім. Ігоря Сікорського працює на ХТФ КПІ ім. Ігоря Сікорського з 1998 р. У 2001 р. філія реорганізована в навчально-методичний центр “Хімія” Інституту моніторингу якості освіти. Центр здійснює якісний відбір, професійну орієнтацію та фундаментальну підготовку молоді до вступу на інженерно-хімічні, хіміко-біологічні та екологічні спеціальності університету, а також адаптує вступників до майбутнього навчання у вузі.

Система навчання модульно-рейтингова з повним методичним забезпеченням. Підготовка ведеться з профільно-орієнтованих дисциплін — хімії та математики. До роботи залучені кваліфіковані викладачі університету, які мають досвід роботи в політехнічному ліцеї КПІ ім. Ігоря Сікорського та багаторічний досвід підготовки молоді до вступних випробувань.

До послуг слухачів як очна так і заочна форми навчання.

Під час навчання слухачі знайомляться з історією КПІ ім. Ігоря Сікорського та його факультетів, їх традиціями та досягненнями; основними напрямками діяльності кафедр, які здійснюють підготовку фахівців з хімічних, екологічних та біотехнологічних спеціальностей, одержують обгрунтовані рекомендації щодо вибору майбутньої професії, інформуються щодо перспектив працевлаштування після закінчення університету, пишуть реферат на відповідну тему.