Кафедра загальної та неорганічної хімії (КЗНХ) - одна з найстаріших кафедр Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", була створена разом із заснуванням університету у 1898 році. Протягом існування кафедри на ній працювали такі видатні вчені як Л.В. Писаржевський, В.О. Плотніков, В.О. Ізбеков, В.В. Удовенко, О.М. Степаненко. В теперішній час кафедру очолює д.х.н., професор Олександр Опанасович Андрійко.

КЗНХ забезпечує підготовку студентів з дисциплін  “Хімія”,”Загальна хімія”, “Загальна та неорганічна хімія” “Хімія та електрорадіоматеріали” “Властивості  хімічних елементів та їх сполук” на переважній більшості факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського. Навчальний процес здійснюється силами 2 професорів, 13 доцентів, 4 старших викладачів та 5 асистентів.

Наукові інтереси кафедри лежать в галузі теоретичних та прикладних досліджень комплексних сполук d-елементів, синтезу та вивчення властивостей наноструктурних матеріалів, розробки матеріалів для покращення систем зберігання енергії (Li-іонних акумуляторів) та ін.

 

 

Адреса / Address:

03056, Україна, м. Київ, проспект Перемоги, 37, корпус №4

03056, Peremohy av., 37, build. 4, Kyiv, Ukraine

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Дочірні категорії

Категорія для різноманітних навчальних матеріалів в електронному вигляді: підручники, посібники методичні вказівки, таблиці та ін.

Категорія для контенту та посилань на вебресурси хімічного спрямування, які не є необхідними для навчального процесу, але можуть бути цікавими студентам (чи викладачам).

Материнська категорія для матеріалів щодо історії кафедри, видатних особистостей та інших загальнопланових матеріалів.

Материнська категорія для підкатегорій Викладачі та УДП